Actie veiling: Handige Dictrolux Frullatore blender
De Dictrolux Frullatore blender is van alle gemakken voorzien en heel praktisch in gebruik. De afneembare kunststof kan van 1.5 liter is groot genoeg om smoothies te bereiden. Dat is natuurlijk niet het enige wat je met deze blender kunt doen. Dankzij de sterke roestvrijstalen messen kun je zowel harde als zachte ingrediënten pureren en zelfs ijsblokjes zijn zo gemalen!
Normale prijs: € 23,-
Huidig bod: € 9 Doe een bod+ Bekijk meer Keuken Topveiling -
Huidig bod: € 178 Doe een bod+ Bekijk meer Autovakanties
Huidig bod: € 239 Doe een bod+ Bekijk meer Autovakanties
Huidig bod: € 10 Doe een bod+ Bekijk meer Strijkijzers
Alle veilingen
Topveiling
4 dagen relaxen aan de Moezel, verblijf in een 3* hotel, inclusief ontbijt (geldig tot 2025)
Duitsland - Moezel - Ontspan en relax aan de Moezel in Baum's Rheinhotel. Geniet van het prachtige uitzicht op de Moezel en de betoverende wijngaarden, terwijl u een heerlijke Riesling drinkt. Baum's Rheinhotel is rustig gelegen in de regio Hunsrück. 's Avonds verwent het restaurant van het hotel je met Italiaans-Mediterraanse gerechten
Actieveiling - Strijkijzer - 2200 Watt - Dictrolux A Vapore
Het A Vapore stoomstrijkijzer zorgt voor een snelle, lichte en eenvoudige strijkervaring voor gladde resultaten. Het compacte ontwerp en de ergonomische stoomknop gaan samen met een anti-kleef strijkzool voor uitzonderlijk gebruiksgemak, met een vermogen van 2200 W voor snelle resultaten en een stoomstoot van 40 g/min. om zelfs hardnekkige kreuken glad te strijken.
Actieveiling - Strijkijzer - 2000 Watt - Dictrolux A Vapore
Het A Vapore stoomstrijkijzer zorgt voor een snelle, lichte en eenvoudige strijkervaring voor gladde resultaten. Het compacte ontwerp en de ergonomische stoomknop gaan samen met een anti-kleef strijkzool voor uitzonderlijk gebruiksgemak, met een vermogen van 2000 W voor snelle resultaten en een stoomstoot van 40 g/min. om zelfs hardnekkige kreuken glad te strijken.
Actieveiling - Strijkijzer - 1800 Watt - Dictrolux A Vapore
Het A Vapore stoomstrijkijzer zorgt voor een snelle, lichte en eenvoudige strijkervaring voor gladde resultaten. Het compacte ontwerp en de ergonomische stoomknop gaan samen met een anti-kleef strijkzool voor uitzonderlijk gebruiksgemak, met een vermogen van 1800 W voor snelle resultaten en een stoomstoot van 40 g/min. om zelfs hardnekkige kreuken glad te strijken.
4 dagen vakantie in de bergen van het Sauerland - Gezellig hotel in Winterberg incl. Halfpension
Duitsland - Winterberg - Fietsen, wandelen en ontspannen in het prachtige Sauerland: Hotel Herrloh ligt in de bergen, omzoomd door bossen en op slechts enkele minuten lopen van het hart van Winterberg. Tot de faciliteiten behoort onder andere een eigen restaurant waar elke avond niet alleen een heerlijk ontbijt, maar ook een heerlijk 3-gangen diner wordt geserveerd.
3 dagen naar de Franse Elzas (2 pers.) - inclusief ontbijt, wijnproeverij en toegang tot het wellnesscentrum met sauna en zwembad - geldig tot 2025
Trakteer uzelf op een pauze in de prachtige natuur van de Elzas! Het Hotel Majestic Alsace ligt in Bad Niederbronn, omringd door de charmante bergen, romantische wijngaarden en bossen van de Vogezen. Het 3* Hotel Majestic heeft gezellige kamers en een gloednieuw wellnesscentrum met sauna en zwembad. Om ten volle van de wijnstreek te genieten, is een wijnproeverij ook inbegrepen.
3 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg
Duitsland - Frankenland - Het Oberfränkische landschap is het hele jaar door een reisje waard. Prachtige fiets- en wandelpaden, burchten of steden zoals Bamberg en Coburg maken het gebied van Oberfranken tot een aantrekkelijke vakantieregio. De fränkische gastvrijheid, de gezellige sfeer en een veelzijdig recreatieaanbod zorgen voor een onvergetelijk verblijf.
4 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg
5 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg