Autovakanties
Zin om dichtbij, vrij en zonder zorgen een prachtige streek te ontdekken? Dan zijn de autovakanties van Biedmee.be zeker iets voor jou! Reis op je eigen tempo met je gezin of vrienden naar je favoriete bestemming en geniet van een goedkope autovakantie. Hieronder vindt je een overzicht van de verschillende vakantieveilingen die geschikt zijn om met je eigen auto te beleven. Breng een bod uit en wie weet wint je de veiling en kan je genieten van een prachtige en voordelige autovakantie.
Alle Autovakanties veilingen
3 dagen fietsen & wandelen in het Sauerland + ontbijt en lunchpakket (geldig tot 2025)
Duitsland - Arnsberg - Het Hotel Ibis Styles Arnsberg verwelkomt u in het prachtige Sauerland. Het Sauerland is een van de meest populaire wandel en fietsgebieden in Duitsland, de regio is de ideale plek voor een actieve vakantie. Hotel Ibis Styles Arnsberg is uw vertrekpunt: modern ingerichte kamers met Kingsize-Boxspringbedden.
4 dagen fietsen & wandelen in het Sauerland + ontbijt en lunchpakket (geldig tot 2025)