Hotels Duitsland
Ontdek de beste hotelkamerveilingen in Duitsland. Bied nu gratis mee op een hotelarrangement naar Duitsland en bespaar tot 70%.
Alle Duitsland veilingen
8 daagse Wellnessvakantie in het Zwarte Woud - Verblijf in een 3* superieur hotel (geldig tot 2025)
Duitsland - Zwarte Woud - Geniet van wellnessvakantie in het elegant ingerichte Parkhotel Luise *** superieur in het noordelijke Zwarte Woud. Laat u van top tot teen verwennen in de eigen LuisenSpa met binnenzwembad, Zwarte Woud-sauna en stoombad. Het dichte bos van het noordelijke Zwarte Woud nodigt uit tot lange wandelingen.
6 dagen in het Zwarte Woud, half pension (2 pers) - geldig tot 2025
Duitsland - Zwarte Woud - Het 3* Hotel Döttelbacher Mühle ligt in Bad Griesbach, een deel van het bekende mineralen- en modderbaden spa en Kneipp-kuuroord Bad Peterstal-Griesbach. In de familiaire sfeer van dit hotel kunt u heerlijk ontspannen.
3 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg
Duitsland - Frankenland - Het Oberfränkische landschap is het hele jaar door een reisje waard. Prachtige fiets- en wandelpaden, burchten of steden zoals Bamberg en Coburg maken het gebied van Oberfranken tot een aantrekkelijke vakantieregio. De fränkische gastvrijheid, de gezellige sfeer en een veelzijdig recreatieaanbod zorgen voor een onvergetelijk verblijf.
4 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg
5 dagen in een 3*** hotel (beoordeling 8,5/10) op basis van Half Pension in het Frankenland bij Coburg
3 dagen fietsen & wandelen in het Sauerland + ontbijt en lunchpakket (geldig tot 2025)
Duitsland - Arnsberg - Het Hotel Ibis Styles Arnsberg verwelkomt u in het prachtige Sauerland. Het Sauerland is een van de meest populaire wandel en fietsgebieden in Duitsland, de regio is de ideale plek voor een actieve vakantie. Hotel Ibis Styles Arnsberg is uw vertrekpunt: modern ingerichte kamers met Kingsize-Boxspringbedden.
4 dagen fietsen & wandelen in het Sauerland + ontbijt en lunchpakket (geldig tot 2025)